تبلیغات
مطالب اینترنتی - مطالب اسفند 1395


Admin Logo
themebox Logo
تاریخ:شنبه 21 اسفند 1395-08:03 ب.ظ

بانك اطلاعاتی Access 2005

    فرمت فایل : word(قابل ویرایش)تعداد صفحات56   بخش اول) آشنایی با نرم افزار مورد استفادهنرم افزار از دبیرخانه تحت بانك اطلاعاتیAccess 2005 تهیه و تدوین گردیده فلذا برآن شدیم به دلیل توضیح كامل در خصوص نرم افزار استفاده شده جهت این برنامه را از فصل اول كتاب خودآموز جامع مایكروسافتAccess 2003 استفاده نماییم.اگر با كامپیوترهای شخصی زیاد كار می كنید، بی تردید از واژه پردازها یا برنامه های كاربردی صفحه گسترده در كارهای خود استفاده می نمایید و احتمالاً استفاده از واژه پردازها را از زمانی كه محصولات مبتنی بر كاراكتر تحتMS-DOS به كار برده می‌شوند شروع كرده و به تدریج آنها را به واژه پردازهایی كه تحت سیستم عامل ویندوز اجرا می‌شوند ارتقاء داده اید. و نیز احتمال می رود كه اكنون از مزیت داشتن بعضی نرم افزارهای بانك اطلاعاتی، یا به منزله جزئی از بسته های مجتمع سازی نشده مانند Microsoft Works یا به صورت یك برنامه جداگانه برخوردار هستید.اكنون مدت های طلوانی است كه برنامه های بانك اطلاعاتی برای استفاده كلیه كاربران كامپیوترهای شخصی به بازار ارائه شده اند، ولی متأسفانه بیشتر ...
منبع :بانك اطلاعاتی Access 2005

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:شنبه 21 اسفند 1395-07:40 ب.ظ

ابر رسانایی

  فرمت فایل : word(قابل ویرایش)تعداد صفحات13   به تركیب جالب خواص الكتریكی و مغناطیسی فلزات مشخصی كه در درجات حرارت خیلی پایین در آنها به وجود می‌آید اطلاق می شود. یك چنین دمایی اولین بار در سال 1908 وقتی كمرلینگ اونز در دانشگاه لیدن موفق به تولید هلیوم مایع گردید حاصل شد كه با استفاده از آن توانست به درجه حرارت حدود یك درجه كلوین برسد.یكی از اولین بررسی هایی كه ا.نز با این درجه حرارت پایین قابل دسترسی انجام داد مطالعه تغییرات مقاومت الكتریكی فلزات بر حسب درجه حرارت بود. چندین سال قبل از آن معلوم شده بود كه مقاومت فلزات وقتی دمای آنها به پایین تر از دمای اتاق برسد كاهش پیدا می كند. اما معلوم نبود كه اگر درجه حرارت تا حدود كلوین تنزل یابد مقاومت تا چه حد كاهش پیدا می كند. آقای اونز كه با پلاتینیم كار می كرد متوجه شد كه مقاومت نمونه سرد تا یك مقدار كم كاهش پیدا می كرد كه این كاهش به خلوص نمونه بستگی داشت. در آن زمان خالص ترین فلز قابل دسترس جیوه بود و در تلاش برای بدست آوردن رفتار فلز خیلی خالص اونز مقاومت جیوه خالص را اندازه گرفت.او متوجه شد كه در درجه حرارت خیلی پایین م ...
منبع :ابر رسانایی

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:جمعه 20 اسفند 1395-12:21 ب.ظ

هزینه های هتل های ۴ شهر ایران در نوروز ۹۶ – گردشگریمفیدستان:

روزنامه تماشاگران امروز – میثم فرزیان: هر چقدر در طول سال تهران، شلوغ و پرترافیک و با هوایی آلوده است، ایام نوروز خلوت است و جان می دهد برای یک سفر آرام و بی دغدغه و البته با هزینه ای کم. این گفته رییس اتحادیه هتل داران و هتل آپارتمان های تهران را دریابید که می گوید «در طول ایام عید نوروز هتل های تهران تخفیف ۴۰ درصدی را در اقامت مسافران اعمال خواهندکرد.» این به جذابیت تهران اضافه می کند.

البته هتل های شهرهای دیگر کشور نیز دست روی دست نگذاشته اند و قیمت های مناسبی را برای آن ایام در نظر گرفته اند. آنها هم تخفیف های تا ۳۰ و ۴۰ درصد را اعمال می کنند تا به جذب مشتری های بیشتر بپردازند. در گزارش پیش رو قیمت اقامت در هتل های شهرهای مختلف را بررسی کرده ایم. شهرهایی که بیشترین مسافرپذیری را در ایام نوروز دارند.

سفر به کیش


هتل پنج ستاره ترنج کیش در میدان جاسک کیش واقع شده است. اگر بازه زمانی را یکم تا چهارم فروردین در نظر بگیریم، هتل آرامیس دو اتاق «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» را با قیمتی معادل دو میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ارائه می کند. برای اقامت در این مدت در این اتاق «دوتخته ترنج- تویین» هتل ترنج باید چهار میلیون و ۸۳۰ هزار تومان هزینه کنید. اتاق «دوتخته کلاسیک رو به دریا» نیز قیمتی برابر شش میلیون و ۲۷۰ هزار تومان دارد.

هزینه های هتل های 4 شهر ایران در نوروز 96

هتل ترنج یک سوییت دارد که با عنوان «رویال ترنج رو به دریاچه» در منوی آن قید شده است. اگر بخواهید چهار شب در این سوییت در بازه زمانی یکم تا چهارم فروردین اقامت کنید باید شش میلیون و ۹۰ هزار تومان هزینه کنید. یک اتاق شیک و باکلاس دیگر هم هست. اتاق «دوتخته کلاسیک رو به غرب- دابل» گزینه دیگری است که در برابر شما گذاشته شده. هزینه این یکی شش میلیون و ۹۹۰ هزار تومان است.

هتل لوتوس کیش سه ستاره است و دو گزینه دارد. می توانید از اتاق «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومانی استفاده کنید. هتل آرامش کیش نیز دو گزینه دارد؛ یکی «دوتخته- تویین» و دیگری «دوتخته- دابل» که هر دو قیمتی برابر دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان دارند. هتل چهار ستاره گراند کیش ۱۴ درصد تخفیف برای مهمانان نوروزی خود در نظر گرفته است. «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» این هتل برای بازه زمانی مورد نظر یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان قیمت دارند.

سفر به مشهد


هتل جواهر مشهد سه ستاره است. این هتل برای اقامت دو نفر در مشهد در بازهز مانی ۲۸ تا ۳۰ اسفندماه امسال سه گزینه پیش رویتان می گذارد. «دوتخته- دابل» قیمتی معادل ۴۲۰ هزار تومان دارد.

هزینه های هتل های 4 شهر ایران در نوروز 96

اقامت در «دوتخته- تویین» هم چنین هزینه ای دارد اما «دوتخته فولبرد» قیمت بیشتری دارد و برای اقامت در این اتاق باید ۷۴۰ هزار تومان هزینه کرد. دو اتاق اول با ۱۶ درصد و اتاق سوم با هفت درصد تخفیف ارائه می شوند. هتل چهار ستاره اترک، دو اتاق «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» دارد که هر دو با قیمت ۶۷۶ هزار و ۸۰۰ تومان در اختیار مسافر قرار داده می شوند.

هتل «سی نور» مشهد که در مجاورت بازار معروف «رضا» واقع شده، سه گزینه پیش روی مشتری می گذارد. اتاق های «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» با قیمتی معادل ۶۹۰ هزار تومان کرایه داده می شود اما «دوتخته فولبرد» ۹۸۰ هزار تومان هزینه به مشتری تحمیل می کند. اما شما فرض بازه زمانی سفر به مشهد را به یکم تا چهارم فروردین تبدیل کنید. در همین هتل «سی نور» مشهد اتاق «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» با قیمت ۶۳۰ هزار تومان آن هم با ۳۴ درصد تخفیف عرضه می شوند. آن اتاق «دوتخته- فولبرد» که گفتیم در چنین بازه زمانی با قیمت ۹۳۰ هزار تومان کرایه داده می شود.

برویم سراغ هتل مجلل و معروف «درویشی» که جزو پیشرفته ترین و فول امکانات ترین هتل های ایران است. این هتل، هفت گزینه پیش روی شما می گذارد. «دوتخته اکونومیم ارزان ترین آنهاست. قیمت آن با لحاظ هشت درصد تخفیف یک میلیون و ۸۴ هزار تومان است. «دوتخته فصل» با قیمت یک میلیون و ۲۶۸ هزار تومانی گزینه بعدی است.

«کویین دوتخته» با قیمت یک میلیون و ۴۵۲ هزار تومان، «سوییت دو تخته فصل» با قیمت یک میلیون و ۴۵۲ هزار تومان، «سوییت امپریال دوتخته» با قیمت یک میلیون و ۴۳۶ هزار تومان، «پنت هاوس اسپا» با قیمت سه میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و «دوبلکس پرزیدنتال» با قیمت سه میلیون و ۶۸۰ هزار تومان نیز سایر گزینه های این هتل مجلل و فوق لوکس محسوب می شوند.

سفر به اصفهان


اتاق «دوتخته- دابل» هتل «سفیر» این شهر قیمت بالایی ندارد. برای این اتاق باید ۸۷۲ هزار تومان پرداخت کنید. اتاق «دوتخته- تویین» نیز همین قیمت را دارد اما «سوییت دوتخته» این هتل چهار ستاره، یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان بیشتر هزینه ندارد. می رویم سراغ «هتل پیروزی». این هتل که امکانات متوسطی دارد قیمتش از هتل «سفیر» کمتر است. قیمت این اتاق و قیمت اتاق «دوتخته- تویین» در این هتل، هر دو ۷۵۱ هزار تومان است؛ اما «سوییت سانترال دوتخته» این هتل یک میلیون و ۱۰۸ هزار تومان قیمت دارد. هزینه اقامت در «سوییت رویال دوتخته» یک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان است.

هزینه های هتل های 4 شهر ایران در نوروز 96

هتل دیگری هم به نام «زهره» در اصفهان وجود دارد که قیمت هایش نسبت به این دو هتل دیگر کمتر است. «بیزنس روم دوتخته» قیمتی برابر ۶۰۲ هزار تومان دارد. اتاق «دوتخته- دبل» از این هم ارزان بوده و تنها ۵۲۶ هزار تومان هزینه دارد. اتاق دیگر این هتل، اسم بامزه ای دارد. اتاق «دوتخته عروس و داماد» را می توانید با ۷۲۴ هزار تومان کرایه کنید. اما گزینه دیگر؛ اقامت در روزهای یکم تا چهارم فروردین به عنوان زمان پیک سفرهاست.

هتل «عباسی» اصفهان معروف ترین هتل این شهر قدیمی است. اتاق «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» این هتل با قیمتی معادل یک میلیون و ۵۷۸ هزار تومان کرایه داده می شود. این هتل اتاقی دارد به نام «دوتخته چشم انداز- دابل» نیز چنین قیمتی دارد. «سوییت دوتخته» هتل «عباسی» نیز دو میلیون و ۵۸۳ هزار تومان هزینه به مسافر تحمیل می کند. اتاق های «دوتخته- تویین» و «دوتخته دابل» هتل «کوثر» این شهر نیز با قیمت یک میلیون و ۴۵۸ هزار تومانی از گزینه های اقامت در اصفهان به شمار می رود.

سفر به تهران


هتل پامچال سه ستاره بوده و دو گزینه ساده و معمول پیش روی تان می گذارد. «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» با قیمت یک میلیون و ۳۸۸ هزار تومان گزینه های متوسطی محسوب می شوند. هتل «شهر» تهران واقع در تهران پارس در جوار جنگل های سرخه حصار قرار دارد. این هتل سه گزینه برای ما دارد. «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» با قیمت یک میلیون و ۳۳ هزار تومانی شان ارزان ترین گزینه های هتل شهر هستند.

هزینه های هتل های 4 شهر ایران در نوروز 96

اتاق «دوتخته لوکس» نیز گزینه دیگری است که یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان قیمت دارد. «هتل پارسیان اوین» از آن هتل های معروف تهران است که در یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران واقع شده است. این هتل، آخرِ امکانات است و به همین تناسب، قیمت بالایی هم دارد. «دوتخته» معمولی این هتل دو میلیون و ۷۰ هزار تومان هزینه در بر دارد. «سوییت معمولی دوتخته» دو میلیون و ۳۵۸ هزار تومان هزینه به مسافرانش تحمیل می کند.

«سوییت رویال دوتخته» از این هم گران تر است. برای این نوع اتاق باید چهار میلیون و ۴۸۲ هزار تومان هزینه کرد. اما اگر بخواهید در بازه زمانی اول تا چهارم فرودین ماه به تهران سفر کنید هزینه ها کمی بالاتر می رود. شاید هتل استقلال، معروف ترین هتل تهران باشد. جایی که تیم های پرسپولیس و استقلال هم در شب بازی هایشان در این هتل اقامت می کنند.

قیمت اقامت در اتاق «دوتخته برج غربی- تویین» این هتل یک میلیون و ۴۷ هزار تومان است. اتاق «دوتخته برج غربی- دابل» نیز همین هزینه را در بر دارد. هزینه این چند شب اقامت در «دوتخته برج شرقی- تویین» یک میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

مطلب هزینه های هتل های ۴ شهر ایران در نوروز ۹۶ – گردشگری در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :هزینه های هتل های ۴ شهر ایران در نوروز ۹۶ – گردشگری
http://mofidestan.ir/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%87%d8%aa%d9%84-%d9%87%d8%a7%db%8c-4-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2-96-%da%af/


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:جمعه 20 اسفند 1395-12:00 ب.ظ

فروش گذرواژه‌های یاهو و جیمیل در دارک‌وبمفیدستان:

وب سایت سایبربان: یک‌میلیون حساب کاربری یاهو و جیمیل، شامل نام کاربری، آدرس پست الکترونیکی و گذرواژه، توسط هکرها در دارک وب به حراج گذاشته شد.

فروش گذرواژه‌های یاهو و جیمیل در دارک‌وب

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ طی اعلام یک فروشنده در دارک‌وب، به‌نام (SunTzu583)، اطلاعات ۱۰۰ هزار حساب کاربری یاهو از طریق سوءاستفاده از یک آسیب‌پذیری پیداشده (Last.fm) در سال ۲۰۱۲، ۱۴۵ هزار حساب کاربری یاهو از طریق آسیب‌پذیری ادوبی در سال ۲۰۱۳ و الباقی حساب‌های یاهو از طریق هک (MySpace) صورت گرفته است. هرکدام از اطلاعات مسروقه به مبلغی بین ۰٫۰۰۹۷ بیت کوین تا ۰٫۰۱۰۲ بیت کوین قیمت‌گذاری شده است.

این فروشنده دارک‌وب (SunTzu583)، اعلام کرد اطلاعات ۵۰۰ هزار حساب کاربری جیمیل را در سال ۲۰۰۸ از طریق هک MySpace، در سال ۲۰۱۳ از طریق هک (Tumblr) که یک وب‌گاه ارائه‌دهنده خدمات شبکه‌های اجتماعی است و در سال ۲۰۱۴ از طریق انجمن امنیتی بیت‌کوین، به دست آورده است. برای هریک از این حساب‌های کاربری مبلغ ۰٫۰۲۱۹ بیت‌کوین تعیین‌شده است. این مبلغ دو برابر مبلغ تعیین‌شده برای حساب‌های کاربری یاهو بوده و ضمناً ۴۵۰ هزار حساب کاربری جیمیل که برای فروش لیست شده‌اند، از طریق نقض داده‌ها دست آمده و به مبلغ ۰٫۰۱۹۹ بیت کوین به فروش می‌رسند. این حساب‌ها، برای بازه زمانی ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۶ هستند.

مارتین سوئنی (Martin Sweeney)، مدیرعامل شرکت امنیتی راولین (Ravelin) گفت: «دارک‌وب شایع‌ترین محل برای کارهای غیرقانونی و پرداخت‌های غیرمجاز است. برای بررسی سرقت‌هایی که در مشاغل گوناگون صورت می‌گیرد، هرسال انگلیس میلیاردها پوند هزینه می‌کند.»

وی افزود: «مشاغل شروع به پاسخ متقابل کرده‌اند. به‌عنوان‌مثال با استفاده از روش‌های دقیقی مانند یادگیری ماشینی و تائید دومرحله‌ای به پوشاندن حفره‌های امنیتی پرداخته‌اند؛ اما تمامی این روش‌ها بدون وجود آموزش کافی برای کاربران و افزایش توانایی نیروهای پلیس در زمینه سایبری، سودمند نخواهد بود و کماکان فرصت بزرگی برای سارقان، قاتلان و… وجود خواهد داشت.»لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

مطلب فروش گذرواژه‌های یاهو و جیمیل در دارک‌وب در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :فروش گذرواژه‌های یاهو و جیمیل در دارک‌وب
http://mofidestan.ir/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%da%af%d8%b0%d8%b1%d9%88%d8%a7%da%98%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%db%8c%d8%a7%d9%87%d9%88-%d9%88-%d8%ac%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d8%b1%da%a9/


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:جمعه 20 اسفند 1395-11:56 ق.ظ

(Code for Robot Path Planning)مجموعه مقالات مسیریابی با کد متلب برای روبات

(Code for Robot Path Planning)مجموعه مقالات  مسیریابی با کد متلب  برای روبات A star bidirectional RRT fuzzy GA potential PRM RRT ...
منبع :(Code for Robot Path Planning)مجموعه مقالات مسیریابی با کد متلب برای روبات

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
  • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2